INTERIERSTONE

Kamenné obklady a dlažby pro váš interiér

SORTIMENT PRODUKTŮ

Vstupte s námi do světa přírodního kamene

Obklady a dlažby z přírodního kamene

Kámen představuje nádhernou volbu životního stylu. Každý kus je originál a dodává pocit luxusu do každé místnosti. Dodává také smysl stálosti, které nelze dosáhnout žádným jiným materiálem, jež je součástí přírodního organické procesu, vytvořeného před miliony let. Jsme pyšní, že Vám můžeme nabídnout právě obklady a dlažby z tak ušlechtilého materiálu, jako je kámen.

SORTIMENT

STAVEBNÍ CHEMIE NA KÁMEN

Našim cílem je zajistit především 100% spokojenost zákazníka, a to lze pouze v případě použití správných fixačních materiálů. Jako svého partnera v tomto směru jsme si zvolili společnost Tilemaster Adhesive LTD, dodavatele lepících tmelů, vyrovnávacích stěrek, spárovacích hmot, silikonu nebo například hydroizolací. Firma Tilemaster pocházející z Velké Británie má za sebou mnoho let výzkumu a vývoje a dle našich praktických zkušeností patří zaslouženě mezi špičky na trhu.

SORTIMENT

IMPREGNACE PŘÍRODNÍHO KAMENE

Společnost LTP je přední britský výrobce přípravků na čištění, ochranu a údržbu kamenných obkladů a dlažeb. LTP má vlastní oddělení výzkumu a vývoje, což jim umožňuje přizpůsobit výrobky tak, aby řešily problémy stále se měnících podlahových specifikací a předpisů. Nedávno například vyvinuli ekologickou řadu prostředků na vodní bázi.

SORTIMENT

NAŠE SLUŽBY

na které se můžete spolehnout


Odborná pokládka kamene

Chcete-li dosáhnout 100% výsledku a neznehodnotit materiál  špatnou instalací, pozvěte si k pokládce kamene odborníka.

VÍCE INFORMACÍ

Čištění a renovace kamene

Přírodní kámen je elegantní, odolný a nadčasový, ale užíváním a nesprávnou údržbou, po letech přichází o svou přirozenou krásu. Hloubkové čištění a renovace kamene, vrátí přírodnímu kameni zpět ztracenou krásu. 

VÍCE INFORMACÍ

Vizualizace 3D

Stále častěji se setkáváme s dotazem našich zákazníků, zda jsme schopni zajistit vizualizace interiérů s naším sortimentem přírodních kamenů.

VÍCE INFORMACÍ

Dejte domovu ten správný lesk 

INTERIER STONE s.r.o.

Výběr kamenů z celého světa, od jemného a elegantního mramoru až k rustikálnímu travertinu, to je sortiment INTERIER STONE. Každá dlaždice je unikátní, má svou kresbu a strukturu. Eleganci a moderní interier krásně doladí leštěné materiály, bubnované (antique) jsou vhodné do tradičních interierů. 

Fotogalerie
​realizací


REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

NAŠE REALIZACE

Dlažba z přírodního kamene - travertin tumbled
21.8.2014
Jsem nadmíru spokojená se službami Interier Stone a jejich dlažbou z přírodního kamene Travertin Tumbled.
Více informací
Koupelna z travertinu
2.8.2014
Přírodní kámen - travertin classic - působí teple, hřejivě a při vstupu do místnosti si připadám jako v lázních a sám prostor vybízí k relaxaci, pro koupelnu je to ideální materiál. :)
Více informací
Pokládka dlažby z přírodního kamene
20.10.2012
Firma Interier Stone nám realizovala pokládku dlažby Jeruzalem Gold vo vstupnej chodbe a v kuchyni. Taktiež dlažbu a obklad Travertin Classic v kúpeľni. Z realizáciou sme veľmi spokojní.
Více informací
Relaxační místnost
20.9.2012
Děkuji za profesionální přístup a hlavně Vaši radu, při výběru dlažby na podlahu do mé relaxační místnosti. Dlažba Shellstone nám místnost krásně prosvětlila a dotvořila požadovanou atmosféru.
Více informací
Dlažba na chodbu
12.8.2012
Jelikož máme blízko k přírodě a dáváme přednost přírodním materiálům, vybrali jsme si dlažbu na chodbu od firmy Interier Stone, která nám byla doporučena od známých.
Více informací