Vizualizace 3D

3D vizualizace interiérů

Stále častěji se setkáváme s dotazem našich zákazníků, zda jsme schopni zajistit vizualizace interiérů s naším sortimentem přírodních kamenů. Oslovili jsme proto naše dlouholeté kamarády a skvělé profesionály v tomto oboru - Martinu Šimkovou a Jozefa Počila z CADFACE. Jejich profesionální přístup, nadhled a finální zpracování jsou nám velmi blízké. Stejně jako my, přemýšlejí kromě designu také nad funkčností daného prostoru, nejlepším využitím prosoru i nad nároky zákazníka. 

Martina s Jozefem Vám budou naslouchat, nebojí se ale přijít s novým, mnohdy inovativním řešením, které Vás před tím vůbec nenapadlo. Jejich vizualizace jsou dotaženy do detailů a odpovídají budoucí realitě. 

Zajímá Vás cena? Cena je individuálna a odvíjí se od náročnosti zadání. Vizualizace je součástí celkového projektu interiéru, cena za návrh a vizualizaci koupelny sa pohybuje v rozmezí 1000-1500 Kč/m2 plochy (podlahy) místnosti, např. podlaha koupelny je 6m2, cena vizualizace se bude pohybovat mezi 6000Kč - 9000Kč. V případě, že se rozhodnete realizovat s námi, cenu vizualizace Vám odečteme u finální faktury, takže ji budete mít zdarma.

Máte-li zájem o vizualizaci z CADFACE neváhejte se na nás obrátit.