Služby

Pokládka kamenné dlažby

Úspěšná a kvalitní pokládka kamenné dlažby je naším hlavním cílem. Zaměřujeme se na dodávku a montáž obkladu a dlažeb z kamene jak v interiéru, tak i exteriéru. S důrazem na spolehlivost, preciznost a s více než 15 lety zkušeností ve svém oboru jsme připraveni splnit vaše nejnáročnější požadavky. Rádi přijímáme výzvy a pečlivě pracujeme na každém projektu, abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků.

Důležitou součástí naší práce je používání kvalitní stavební chemie, která zajišťuje dlouhodobou stabilitu a estetický vzhled vašich kamenných obkladů a dlažeb. Kontaktujte nás dnes a dozvíte se více o tom, jak můžeme realizovat vaše projekty s dokonalostí a špičkovým profesionálním přístupem.

Oblkadačské práce v interiéru

Ať už se chystáte k renovaci koupelny, kuchyně či celého interiéru nebo plánujete obklady a dlažby do novostavby, obraťte se na nás.   

  • navrhneme technologii pokládky
  • poradíme se správným výběrem dlažby
  • používáme kvalitní a vyzkoušenou stavební chemii
  • realizujeme zakázky po celé ČR

POKLÁDKA VENKOVNÍ DLAŽBY - terasy, okolo bazénů, fasády 

Aby vám dlažba kolem domu dělala radost a ne starost, je nezbytné dobře promyslet technologii pokládky, vhodnost výběru kamene i stavební chemii k pokládce. Máme za sebou spousty úspěšných realizací, a proto jsme připraveni poradit vám s každým aspektem vašeho projektu.

S pečlivým přístupem k výběru materiálu a technologickému postupu zajistíme, aby vaše dlažba vypadala nejen skvěle, ale také byla dlouhodobě odolná a snadno udržovatelná. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak můžeme přispět k úspěchu vašeho projektu a zajistit, aby vaše dlažba splnila vaše očekávání.

  • terasy
  • obklady kolem bazénu včetně instalace bazénového lemu
  • obklady fasád z kamene