Doprava a platba

Doprava

Zboží skladujeme v průmyslové zóně v Buchlovicích u Uh. Hradiště, kde si jej můžete osobně převzít. Pokud to ale není možné, nabízíme zajištění dopravy až k Vám. Termín dodávky dohodneme tak, aby Vám to co možná nejlépe vyhovovalo. 

Přírodní kámen

Zboží většinou dodáváme na paletách nebo v dřevěných boxech, a to ve všední dny od 8:00 do 17:00 (vyjma státních svátků). Pokud se jedná o dodávku více palet, bude přeprava zajištěna větším nákladním autem. Je potřeba nás informovat, pokud máte ztížený přístup pro nákladní auta. 

Po doručení si zboží překontrolujte a případné nesrovnalosti (rozbité nebo chybějící dlaždice či doprovodný materiál, porušené balení, atd.) ihned nahlaste řidiči, který informace poznačí do dodacího listu. Kopii dodacího listu nám obratem přepošlete. 

Řidič vyloží zboží na nejbližším bezpečném místě u Vašeho domu, vetšinou na příjezdové cestě nebo okraji vozovky. Řidič je pojištěn pouze ke složení zboží, není pojištěn k přenášení zboží na místo instalace nebo skladování. Zajistěte proto, prosím, přítomnost odpovědné osoby za vykládku a uskladnění zboží. 

Stavební chemie, čističe, impregnace

Menší zásilky do 50kg, především impregnace a produkty společnosti LTP Ltd., Vám zašleme zásilkovou službou PPL. Cena bude účtována dle platného ceníku společnosti PPL. 

Pokud budete mít k dopravě jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.  

Platební možnosti

Platební podmínky - obklady a dlažby z přírodního kamene a stavební chemie

Platba za obklady a dlažby z přírodního kamene a stavební chemie se probíhá převodem na účet před expedicí zboží, případně je možno sjednat úhradu hotově při doručení. Konkrétní podmínky jsou dohodnuty při uzavření prodeje zboží. 

Platba za impregnace na kámen

  • dobírkou
  • převodem
  • PayPal

V případě jakýchkoli dotazů k platebním podmínkám, kontaktujte nás