O nás

Obklady a dlažby z přírodních kamenů - cesta k trvale modernímu interiéru

Interier Stone nabízí svým zákazníkům výběr z kvalitních obkladů a dlažeb z přírodního kamene - travertinu, vápenců, mramorů, cihelné dlažby (půdovky) neboli terakoty a kamenné mozaiky. Sortiment doplňují cementové lepící tmely, spárovací hmoty a v neposlední řadě také impregnace a přípravky na čištění,ochranu, renovaci a údržbu obkladů a dlažeb z přírodního kamene. 

Proč nakupovat u nás

Našim cílem je 100 % spokojený zákazník a protože víme, že pořídit si kamenný obklad nebo dlažbu není levné, tak vám k nákupu přidáme naše zkušenosti.....a ty jsou k nezaplacení! A kde jsme je získali? Při instalacích kamenných obkladů a dlažeb ve Velké Británii, a to již od roku 2002. Kromě instalací jsme se také zabývali a dále vzdělávali v prostředcích a postupech na čištění a údržbu kamenných obkladů a dlažeb. Takže jsme opravdu odborníci na slovo vzatí.

Poradíme Vám, jak si správně vybrat kamenný obklad či dlažbu, který lepící tmel použít, a jak se dál o přírodní kámen starat tak, aby vydržel trvale krásný. A pokud nezodpovíme všechny Vaše dotazy prostřednictvím webových stránek, jsme k dispozici na telefonu nebo emailu. 

Na prvním místě

Kvalita

Prioritou je, aby jste se cítili v nové kuchyni z přírodního kamene, koupelně z travertinu, nebo třeba jídelny z terakoty dobře. 

Sortiment

Jste netrpěliví a neradi čekáte týdny na dodaní zboží? To se Vám s námi nestane. Náš sortiment obkladů a dlažeb z přírodních kamenů není široký, zato byl pečlivě vybrán tak, abychom uspokojili i toho nejnáročnějšího zákazníka….a to hned. Proto držíme všechno zboží skladem v České Republice.

Kromě obkladů a dlažeb z přírodních kamenů nabízíme také cementové lepící tmely, vyrovnávací stěrky a spárovací hmoty společnosti Tilemaster Adhesive LTD., dále impregnace a produkty k ošetřování a renovaci od společnosti LTP Ltd. S výrobky těchto dvou renomovaných společností máme dlouholeté zkušenosti, víme, že fungují a můžeme se na ně spolehnout. Obě společnosti nám, tedy i Vám, zajišťují bezpečné zázemí a technickou podporu.

Inspirace

Je velmi těžké představit si svou kuchyň, koupelnu, předsíň či obývací pokoj s novou dlažbou nebo obkladem. Připravili jsme proto pro Vás rozsáhlou galerii, která Vám při výběru toho správného kamenného obkladu, dlažby pomůže. Všechny fotografie uveřejněné v naší galerii, jsou výsledky naší práce ve Velké Británii a v České Republice.  

Velkoobchod, architekti, stavební firmy

Nabízíme profesionální spolupráci, která zahrnuje nejenom dodávku kvalitních obkladů a dlažeb z přírodního kamene a doprovodných produktů, ale hlavně poradenský servis - výběr vhodných materiálů - plánování vhodného procesu instalace - ošetření - následná údržba. Tyto čtyři body, pokud budou provedeny dle našich doporučení, zajistí bezproblémovou realizaci Vašeho projektu a spokojenost Vašeho zákazníka. 

Postaráme se o Vás

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.
Jiří a Martina Hasmandovi