Tumbled travertin classic kamenná mozaika

Tumbled travertin classic kamenná mozaika


Krásná kamenná mozaika z tumbled travertinu classic - světlá, nevyplněná, oblé hrany. Tato kamenná mozaika nádherně dotvoří prostor v kuchyni nad pracovní deskou. Je také vhodná k použití v koupelně, buď jako listela nebo může být doplňkem na celé stěně či vaně.


Rozměry

  • cihlička 48x48 mm
  • mozaika na síťce 305x305 mm
  • 1m2 = 11ks mozaiky

Přesná cena se odvíjí od povrchové úpravy, rozměru dlažby a odebíraného množství.

Ludvík Michálek

Nezávazná konzultace

Ludvík Michálek
+420 723 553 999
Poptávkový formulář

Popis produktu:

Kamenná mozaika - tumbled travertin classic

Kamenná mozaika z travertinu tumbled (oblé hrany, nevyplněná) prvotřídní kvality. Kamínky jsou připevněny na síťce, což usnadňuje instalaci. Rozměry jedné kostičky jsou 48x48mm, celkové rozměry 30.5x30.5cm, 1m2 = 11ks.  

Použití: Kamenná mozaika je krásným doplňkem v koupelně, kde se buď se dá použít jako listela nebo se může použít na větší plochy, jako je obložení vany nebo dekorativní stěny. Úžasně také vypadá v kuchyni nad pracovní deskou.  

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.