Travertin mix, netmelený, osekaná hrana 12mm OPUS SET

Neohodnoceno

Dlažba / obklad travertin mix, netmelený / osekaná hrana, 12mm francouzský styl, mix středního a walnut (ořechového) travertinu. 

1 391,50 Kč 1 150 Kč bez DPH 1 880,41 Kč / 1 m2
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kód: 100
Travertin mix, netmelený, osekaná hrana 12mm OPUS SET
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Rustikální dlažba z travertinu je oblíbeným materiálem pro venkovský, tradiční a rustikální design exteriérů a interiérů. Travertin je přírodní kámen, který se vyznačuje unikátním vzhledem a texturou. Má přirozené nepravidelnosti a otvory, které dodávají dlažbě charakteristický rustikální vzhled.

Instalace: Jelikož je travertin pórovitý přírodní kámen a má nestejnoměrný tvar/tloušťku (hlavně ze spodní části), mohlo by se stát, že by šedé lepidlo prostupovalo, a tím by mohlo dojít ke změně  barevného odstínu kamene. Doporučujeme tedy k instalaci použít bílé cementové lepidlo nejlépe třídy S1 na obklady a dlažby z přírodního kamene. Dále nabízíme spárovací hmoty v přirozených odstínech.

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění přírodního kamene doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci přírodního kamene doporučujeme LTP Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo LTP Mattstone k dosažení přirozených odstínů. K pravidelné údržbě doporučujeme použít LTP Waxwash nebo LTP Floorshine

Bonus k objednávce

Každý zákazník, který u nás objedná dlažbu z přírodního kamene od nás obdrží dárek ve formě prostřeku k pravidelné údržbě, a to buď LTP Waxwash na impregnované podlahy nebo LTP Floorshine na voskované podlahy.

Nenašli jste, co jste hledali? 

Pokud máte zájem o formát, který není v sortimentu níže, kontaktujte nás.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rustikální dlažba
Hmotnost: 25 kg
Materiál: Travertin - premium (1. jakost)
Barva: Mix střední a walnut
? Balení: 0,74m2
Tloušťka: 12mm
Povrchová úprava: Netmelený / netmelený / osekaná hrana
Hmotnost: 25kg / m2
Mrazuvzdornost: Ne
Použití: Interier