Separační izolační rohož žlutá 3mm, balení 30m

Neohodnoceno

Separační izolace DURABASE CI++ odolává chemii, hnilobě, plísni i vodě. Lze jí použít v interiéru i exteriéru. Je vhodná také k bazénům, na balkóny či terasy. Izolaci můžete bezproblémově použít pro podlahy s vytápěním.

637 Kč / ks 637 Kč / 1 m
Dostupnost: Skladem
Kód: 149
Separační izolační rohož žlutá 3mm, balení 30m
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Separační izolace DURABASE CI++ - zamezuje poškození odolná proti stárnutí vodotěsná

Problém 1

Vnitřní pohyby v podkladu dlažby mohou způsobit její poškození. Proto není možné položit dlažbu na stávající starou podlahu. Do podkladu se také může dostávat vlkost a podklad se stávé méně stabilním. 

Řešení 1

Instalací separační izolace DURABASE CI++ zamezíte poškození nové dlažby vlivem vnitřních pohybů podkladu i průniku vlhkosti.Dokonce je i možné pokládat dlažbu na strarý podklad (podlahu).

 

Problém 2

Při každodenním používání podlahového topení, ikdyž je dostatečně izolované, vznikají přenosy tepla do okolí, které mohou způsobovat pohyby v lepidle. To může způsobit poškození dlažby.

Řešení 2

DURABASE CI++ spolehlivě zajišťuje že pohyby v lepidle způsobené tepelnými změnami budou vyváženy a zamezí se tak následnému poškození pro následující roky používání.

Problém 3

Spousta separačních izolací má silně strukturovaný povrch, který absorbuje velké množství lepidla. To vede ke zvýžení nákladu při realizaci.

Řešení 3

DURABASE CI++ má optimalizovaný tval důlků, což výrazně snižuje množství použitého lepidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie
Hmotnost: 18 kg
Barva PVC: žlutá
Tloušťka: 5-6m2 při tloušťce vrstvy 3mm
Šířka: 1m2
? Množství v balení: 30m
Pro výšku dlažby: 3mm
? Použití: Interiér / exteriér