Přírodní kámen je náš život

Milujeme přírodní kámen  ….ale to už Vás nejspíš napadlo….

Milujeme přírodní kámen, ale to už Vás nejspíš napadlo. I přes dlouhá léta, kdy se prodejem přírodního kamene zabýváme, nás stále baví hledat nové, vzrušující druhy kamenů, k doplnění našeho sortimentu. Kámen nabízí nekonečné množství variant povrchových úprav, velikostí, barev a struktury. Ať se jedná o vápenecmramortravertin  žulu či břidlici, jmenovatel je společný - nadčasovost, přirozená krása a jedinečnost, což Vám žádný jiný materiál neposkytne. 

Vlastnosti kamene jsou pro jednoho přitažlivé, pro druhého naopak. Někdo nemá rád různorodost, nepravidelnost barvy a struktury kamene. Výběr správného druhu dle jeho vlastností je základem k dosažení Vaší spokojenosti. 

Vhodný materiál, vhodné použití! To je základ.

Zvažte vhodnost kamene pro daný projekt, jaké zátěži bude vystavený a zda se hodí k Vašemu životnímu stylu. Kámen může být těžší a silnější než jeho uměle vyrobené napodobeniny, a je porézní, což vyžaduje použití vhodné impregnace. Impregnace se aplikuje při instalaci a slouží jako ochrana kamene před zašpiněním a vznikem skvrn. Různé druhy kamene mají různou nasákavost a údržba může být náročnější než jste zvyklí u porcelánu či keramiky. 

Vyplatí se tedy investovat do dlažby či obkladu z přírodního kamene! My jsme si jistí, že ano! Stačí se podívat na konečný výsledek

 

Máte dotaz, chcete více informací? Kontaktujte nás