VOP

přehledně a jasně

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Internetový obchod www.interierstone.cz je provozován společností INTERIER STONE s.r.o., se sídlem Hradišťská 766, 687 08 Buchlovice, IČO: 29308852, email: info@interierstone.cz, telefon: +420773295406

VYTVOŘENÍ OBJEDNÁVKY

Objednat zboží a platně uzavřít kupní smlouvu si může kupující prostřednictvím internetového obchodu nebo emailem. Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. dodací adresu, fakturační údaje atd.). Objednávka kupujícího je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení prodávajícím. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupné.  

DOPRAVA

Zboží zasíláme zásilkovou službou PPL a cena je účtována dle aktuálního ceníku PPL za zaslání.

Pokud povaha vámi vybraného zboží není vhodná pro dopravu zvoleným přepravcem, dodavatel si vyhrazuje právo změnit způsob dopravy tak, aby nedošlo k poškození zboží dopravou. 

PLATBA

  • Bankovním převodem (předem na účet)

  • Platební brána Paypal

  • Dobírkou

CENY

Cena prodávaného zboží je stanovena v produktovém katalogu na internetových stránkách www.interierstone.cz

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.interierstone.cz lze dle zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. K tomu je však třeba splnit některé podmínky. Mezi ně patří, že zboží musí být:

  • nepoškozené,

  • v původním obalu (pokud je zboží zabaleno ve speciálním obalu),

  • s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno,

  • nerozbalené, v případě, že bylo zabaleno do speciálního obalu,

  • se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány,

  • vráceno v termínu stanoveném zákonem, popř. prodlouženém obchodníkem,

  • dopravu zpět zajišťuje zákazník na své náklady.


OMEZENÍ PRÁVA NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

I přesto, že kupující splní všechny uvedené náležitosti, nemusí být odstoupení od smlouvy a vrácení zboží platné. To platí v případě, kdy obchodník objednává u svého dodavatele zboží, případně zboží sám registruje, přímo pro konkrétního zákazníka a nemůže ho prodat nikomu dalšímu. V případě zájmu o odstoupení od smlouvy nás kontaktujte na telefonu +420773295406 případně e-mailem na info@interierstone.cz, kde s vámi domluvíme všechny náležitosti. 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel internetových stránek a elektronického obchodu interierstone.cz, společnost INTERIER STONE s.r.o. prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity. Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromažďování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak mailem info@interierstone.cz nebo telefonicky na +420773295406.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Veškeré obrázky použité na internetových stránkách interierstone.cz jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Doplňky a dekorace vyobrazené na obrázcích (např. madla, baterie, sifony, apod.) nejsou součástí zboží, pokud tak není přímo uvedeno. Skutečné rozměry některých výrobků se mohou od deklarovaných lišit v rámci příslušných norem. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu technických parametrů bez předchozího upozornění. INTERIER STONE s.r.o.  má právo na změnu cen a změnu v nabídce zboží bez jakéhokoliv předchozí písemného nebo jiného upozornění.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“