Vystavujeme na FOR HABITAT 21.-23.3.2019

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

už je to pár let, co jsme se naposledy účastnili veletrhu a vůbec poprvé jsme si letos vybrali účast na veletrhu FOR HABITAT v Praze. Jedním z důvodů je, že kromě veletrhu FOR HABITAT, který se zaměřuje je bydlení, stavby a rekonstrukce, souběžne probíhá i veletrh interiérů FOR INTERIOR, který se zaměřuje na nábytek, bytové doplňky a interiéry, kam obklady a dlažby z přírodního kamene neodmyslitelně patří.

Dovolte mi, abych Vás za celý tým INTERIER STONE srdečně pozvala k návštěvě našeho stánku v areálu PVA Expo Praha Letňany, který naleznete v hale číslo 4, číslo stánku C09. Naleznete zde celý náš sortiment - obklady  a dlažbu z travertinu, mramoru, vápenců a ručně vyráběné cihlové dlažby z terakoty. Rádi s Vámi na místě pořešíme detaily Vašeho projektu, výběr materiálu i samotnou instalaci.

Představíme zde také novinky od našeho dodavatele chemie na kámen, anglické společnosti LTP, a to zejména neagresivní odstraňovač rzi z povrchu kamene, ekologický prostředek k impregnaci a také impregnaci na černý přírodní kámen, která je odolná UV záření a proto černá zůstane černá. Je se na co těšit.

Termín výstavy je 21.-24.3.2019.

Malý dárek od nás pro Vás

Každý návštěvník, který si sebou přinese vytištěnou tuto pozvánku na veletrh, od nás dostane jako DÁREK sprej na ochranu spárovací hmoty.

Zvýhodněná cena vstupenky

Zde naleznete odkaz na koupi vstupenky se slevou 33%.