Luxusní vybavení wellness centra

Přírodní kámen do wellness centra

Dlažba, obklady a mozaiky z přírodního kamene, jsou velmi oblíbeným materiálem používaným do okolí bazénů, do wellness a spa místností, jak už v soukromých residencích, tak i v komerčních prostorech. 
 
Je nám proto velkou ctí, že jsme navázali spolupráci s firmou Jaroslav Tesárek - Excel, která nabízí služby v oblasti wellness - kompletní řešení veřejného a privátního wellness od projektu až po samotnou realizaci: výroba hydromasážních van, vířivých SPA van, výstavba parních kabin na zakázku a mnoho dalších segmentů, kde kladou důraz především na kvalitu, odbornou způsobilost při výrobě a špičkový zákaznický servis. 
 
Do wellness a okolí bazénů se nejvíce používají přírodní kameny s protiskluzovou povrchovou úpravou. Ze sortimentu Interier Sotne, který nově naleznete i u fimry Excel, můžeme doporučit tumbled Travertinmramor Jura Beige v pískované a kartáčované povrchové úpravě. Hojně se používají kamenné mozaiky.
 

Firma Jaroslav Tesárek Excel má bohatou historii vydařených realizací. Zákazník je pro ně vždy na prvním místě. Pokud se tedy chystáte k realizaci wellness, instalaci vířívé vany nebo hydromasážní vany, neváhejte se na firmu Excel obrátit