Separační rohož žlutá 3mm, 1M

Separační izolační rohož žlutá 3mm, 1M

Ceníková cena
526 | 637 s DPH skladem

Separační izolace DURABASE CI++ odolává chemii, hnilobě, plísni i vodě. Lze jí použít v interiéru i exteriéru. Je vhodná také k bazénům, na balkóny či terasy. Izolaci můžete bezproblémově použít pro podlahy s vytápěním.

Nezávazná poptávka
Martin Hasmanda

Vysočina až Morava

Jiří Hasmanda
+420 773 450 793
Ludvík Michálek

Vysočina až Čechy

Ludvík Michálek
+420 723 553 999

Popis produktu:

Separační izolace DURABASE CI++ - zamezuje poškození odolná proti stárnutí vodotěsná

Problém 1

Vnitřní pohyby v podkladu dlažby mohou způsobit její poškození. Proto není možné položit dlažbu na stávající starou podlahu. Do podkladu se také může dostávat vlkost a podklad se stávé méně stabilním. 

Řešení 1

Instalací separační izolace DURABASE CI++ zamezíte poškození nové dlažby vlivem vnitřních pohybů podkladu i průniku vlhkosti.Dokonce je i možné pokládat dlažbu na strarý podklad (podlahu).


Problém 2

Při každodenním používání podlahového topení, ikdyž je dostatečně izolované, vznikají přenosy tepla do okolí, které mohou způsobovat pohyby v lepidle. To může způsobit poškození dlažby.

Řešení 2

DURABASE CI++ spolehlivě zajišťuje že pohyby v lepidle způsobené tepelnými změnami budou vyváženy a zamezí se tak následnému poškození pro následující roky používání.


Problém 3

Spousta separačních izolací má silně strukturovaný povrch, který absorbuje velké množství lepidla. To vede ke zvýžení nákladu při realizaci.

Řešení 3

DURABASE CI++ má optimalizovaný tval důlků, což výrazně snižuje množství použitého lepidla.