Proč si vybrat přírodní kámen

Přírodní kámen není nový trend, ale je to styl, kterého se nemůžeme nabažit. Je to osobní volba, která se zakládá na cítění zákazníka, designu a stylu. Ať si vyberete jakýkoli kámen od travertinu, mramoru, vápenců, žuly či břidlice, výhody jsou stejné - krása, nadčasovost a jedinečnost. 

Ať stavíte nový dům nebo se chystáte k rekonstrukci, pojďte se dozvědět, proč lidé dávají přednost přírodnímu kameni, před ostatními materiály. 

JEDINEČNOST

Přírodní kámen se těží, nevyrábí, což znamená, že každý kus je originál. Barva a struktura je jiná u každého kusu, čímž dosáhnete jedinečného vzhledu, který nelze opakovat. 

NADČASOVOST

Trend je slovo, které se k přírodnímu kameni moc nehodí. Chybí mu nadčasovost, což se o přírodním kameni říci nedá. Trendy se mění velmi rychle a stává se, že než nový trend pronikne až do “hlavního proudu", přijdou designéři s něčím úplně novým. Slovo “nové” se k trendům vlastně také moc nehodí, protože se většinou vrací staré, známé věci, jen s použitím nových moderních materiálů či technologií. 

ODOLNOST

Krása přírodního kamene spočívá také v jeho odolnosti. Při správné instalaci a kvalitní údržbě, přežije přírodní kámen nejen Vás, ale i Vaše potomky. 

RENOVACE

Na rozdíl od dlažby z keramiky, či porcelánu, přírodní kámen se dá i po dlouhých letech zrenovovat do původního, krásného vzhledu. 

VŠESTRANNOST

Jelikož se přírodní kámen těží, je dostupný ve všech možných povrchových úpravách, velikostech a tvarech dle přání zákazníka.