Medium Travertin kamenná mozaika - square

Neohodnoceno

Střední kamenná mozaika z malých čtverečků, vhodná jako doplněk obkladu do koupelny nebo nad pracovní desku v kuchyni. Ideální obklad do bazénu. 

Rozměry

  • cihlička 23x23 mm
  • mozaika na síťce 298x298 mm
  • 1m2 = 11ks mozaiky
1 320 Kč / m2 120 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Kód: 132
Medium Travertin kamenná mozaika - square
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kamenná mozaika obklad - medium tumbled travertin čtverečky

Kamenná mozaika ze středního travertinu (oblé hrany, nevyplněná) prvotřídní kvality. Kamínky jsou připevněny na síťce, což usnadňuje instalaci. Rozměry jedné kostičky jsou 23x23mm, celkové rozměry 29.8x29.8cm, 1m2 = 11ks. 

Použití: Mozaiky jsou vhodné jako doplněk obkladu v koupelně, sprchovém koutě, nad kuchyňskou pracovní deskou nebo jako "listela". Používá se také jako obklad bazénu. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Důležité: Zboží bude považováno za dodané bez vad i v případě, kdy bude poškozeno zboží v rozsahu do 5% z celkového množství. Toto zboží využije kupující k dořezům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné mozaiky
Hmotnost: 15 kg
Materiál: Travertin - premium (1. jakost)
Tloušťka materiálu: 1cm
Balení: 11ks / box
Povrchová úprava: Netmelený / bubnovaný /zaoblené hrany
Hmotnost: 25kg / m2
Mrazuvzdornost: Béžová, středně šedá
Použití: Interier

Čištění