Mramor Calacatta

Mramor Calacatta


Dostupné formáty

  • formáty na objednávku

Dostupné povrchové úpravy na objednávku

  • matný lesk
  • vysoký lesk
  • antique

Přesná cena se odvíjí od povrchové úpravy, rozměru dlažby a odebíraného množství.

Ludvík Michálek

Nezávazná konzultace

Ludvík Michálek
+420 723 553 999
Poptávkový formulář

Popis produktu:

Mramor Calacatta je ideální volbou pokud máte rádi minimalistický styl. Mramor Calacatta v bílé barvě s jemným šedým žilkováním bude fungovat jako základ, který dotvoříte barevným nábytkem či doplňky.

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Mramor cena: Cena mramoru je dána povrchovou úpravou, velikostí a dostupností. Ceny formátovaných kamenů z našeho sortimentu Vám poskytneme na požádání nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů. 

Instalace: Doporučujeme k instalaci použít flexibilní cementové lepidlo Rapid Setaflex v bílé barvě a krémovou spárovací hmotu. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme LTP Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo LTP Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  Leštěný mramor se impregnuje pomocí LTP MPG.