KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Travertin

Formátované obklady a dlažby z přírodního kamene Travertin Classic a Travertin Tumbled.

Dodejte svému interiéru nádech luxusu v podobě formátovaného kamenného obkladu a dlažby z Travertinu.

Původ travertinu:  Jedná se o kompatkní formu vápence, která vzniká v řekách a horkých  pramenech. Travertin má unikátní kresbu a je k dostání v různých barevných tónech od světle béžové, přes hnědou až k našedlým odstínům. Kresba a barva závisí na lokalitě, kde se travertine těží. Vzhled travertinu je rovněž ovlivňován klimatickými podmínkami dané lokality. 

Přírodní kámen travertin je obzvlášť vhodný jako obklad do koupelny, používá se ale také jako dlažba do kuchyně, obývacího pokoje nabo chodby, kde díky svým zlatavým podtónům dodává přívětivý a hřejivý pocit.Formátovaná dlažba z přírodního kamene travertinu je vhodná i pro komerční využití – vstupní haly, recepce, restaurace, kanceláře.

Travertin je k dostání ve dvou typech řezu - vein cut a cross cut a v různých povrchových úpravách - lesk, matný lesk, bubnovaný (tumbled) nebo kartáčovaný.

Níže naleznete přehled formátů a povrchových úprav, které většinou džíme skladem v ČR. Pokud máte zájem o formát, který není v sortimentu níže, kontaktujte nás

Dostupnost:
Řadit:
Položek:
Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava