Travertin bubnovaný (tumbled) EXTERIÉR tloušťka 3cm

Travertin bubnovaný (tumbled) EXTERIÉR

Ceníková cena
1,487 | 1,799 s DPH skladem

Dostupné formáty

 • římská skladba (4 velikosti) - dostupnost cca do 14ti dní
 • 610x406x30mm - dostupnost cca do 14ti dní
 • další formáty dlažby na objednávku
Nezávazná poptávka
Martin Hasmanda

Vysočina až Morava

Jiří Hasmanda
+420 773 450 793
Ludvík Michálek

Vysočina až Čechy

Ludvík Michálek
+420 723 553 999

Popis produktu:

Hledáte-li kámen vhodný k použití do okolí bazénu, na venkovní terasu včetně chodníčků kolem, nalezli jste ten správný kámen - travertin  v bubnované povrchové úpravě.

Proč si vybrat dlažbu z travertinu okolo bazénu?

 1. Jedná se o kámen světlé barvy, takže i když do něho bude "pražit" celý den sluníčko, tak na rozdíl od tmavé dlažby, bude procházka po něm i na boso stále příjemná.
 2. Díky tumbled (bubnované) povrchové úpravě není travertin kluzký, i když je mokrý.
 3. Kámen dodáváme v zajímavé římské skladbě (4 velikosti), která je nevšední a elegantní a hodí se jak k modernímu stylu domu, tak i k tomu tradičnímu. Je dostupný i v jiných velikostech.
 4. U travertinu, jako i u jiných obkladů a dlažby z přírodního kamene, je každý kus originál. Dlažba tak po dokončení tvoří nenapodobitelné a originální "umělecké" dílo. 
 5. Kámen je vždy potřeba impregnovat a my Vám dodáme kvalitní produkty anglického výrobce LTP, které byly vyvinuty tak, aby byly odolné i vůči bazénové chemii. 


Bazénové lemy - lemovky z přírodního kamene

Dlažba kolem bazénu se neobejde bez bazénové lemovky, která začistí horní okraj bazénu a má hned několik funkcí:

 • estetickou - bazénová lemovke je vlastně takový "rám obrazu", dotváří celkový efekt
 • bezbečnostní - o hladkou, zabroušenou hranu se nezraníte
 • funkční - omezuje zbytečný únik vody

Bazénové lemovky z travertinu jsou dostupné v několika různých variantách:

Koupit venkovní dlažbu z kamene travertinu

Sortiment obkladů a dlažby z travertinu je dostupný po celé ČR, a to buď prostřednictvím našeho obchodního zástupce nebo prostřednicvím sítě prodejen obkladů a dlažeb, které náš sortiment nabízí.

Dlažbu a obklady z kamene travertinu lze koupit - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberece, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, kameny Valašské Meziříčí, Frýdek Místek, Karviná, Jihlava, Teplice, Děčín, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Přerov, Třebíč, Tábor, Znojmo, Cheb, Kolín, Písek, Uherské Hradiště, Staré Město, Vsetín, Šumperk, Hodonín, Blansko a další.

Důležité: Zboží bude považováno za dodané bez vad i v případě, kdy bude poškozeno zboží v rozsahu do 5% z celkového množství. Toto zboží využije kupující k dořezům.