Proč renovaci od nás?

Máme Dlouholetou praxi

Renovace přírodního kamene

Renovace, čištění a ochrana přírodního a umělého kamene

Máte-li dlažbu z přírodního kamene – travertin, mramor, žula, pískovec, vápenec, terakota (cotto dlažba) nebo teraco dlažbu a zdá se Vám, že v průběhu let přišla o svoji přirozenou krásu a lesk, obraťte se na nás.

S přírodním kamenem pracujeme od roku 2002 a nabízíme kompletní servis – od dodávky dlažby z přírodního kamene, odborné pokládky přírodního kamene až po renovaci přírodního kamene.

K renovacím přírodního kamene používáme profesionální vybavení a renovační prostředky od předního výrobce na anglickém trhu, společnosti LTP. Společnost LTP se specializuje na vývoj a výrobou prostředků k ošetření přírodního a umělého kamene přes 25 let a jejich prostředky jsou vhodné jak k domácímu, tak komerčnímu použití.

Renovace přírodního kamene

Soukromý zákazník

  • renovace dlažby v interiéru -  koupelny (vč. sprchových koutů), kuchyně, vstupní chodby, obývací pokoje, schody apod.
  • renovace dlažby v exteriéru – příjezdové cesty, okolí bazénů apod.

Komerční zákazník

  • renovace dlažby v hotelu
  • renovace dlažby v restauracích
  • renovace dlažby kancelářích
  • renovace dlažby (teraco) v činžovních domech
  • další komerční prostory s dlažbou z přírodního kamene

Renovace přírodního a umělého kamene se skládá ze tří fází

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A RENOVACE PŘÍRODNÍHO A UMĚLÉHO KAMENE

Jako první fáze je příprava čištěné plochy a hlavně jeho okolí. Není vždy možné odstranit z cesty vše, co doma máte. Proto naši pracovníci věnují pozornost ochraně Vašeho vybavení.

Samotné čištění přírodního kamene – travertin, mramor, žula, pískovec, vápenec, terakota (cotto dlažba) nebo teraco dlažby, se provádí pomocí kotoučových drhnoucích strojů metodou „pod vodou“. Voda se z povrchu odsává pomocí průmyslového vysavače, společně se starou vrstvou impregnace a nečistotami. Po čištění je nutné nechat kámen dokonale vyschnout.

IMPREGNACE PŘÍRODNÍHO KAMENE

Impregnace kamene zajišťuje dlouhodobou ochranu a prodlužuje životnost vyčištěného přírodního kamene.

Druh impregnace Vám doporučíme na základě prostředí, ve kterém je kámen instalován, dle povrchové úpravy kamene (broušený, leštěný kámen) a v neposlední řadě dle požadovaného vzhledu (například zvýraznění barvy nebo lesku).

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA PŘÍRODNÍHO KAMENE

K prodloužení životnosti renovovaného kamene doporučujeme používat vhodné prostředky k pravidelné údržbě.  Prostředky k pravidelné údržbě přírodního kamene mají neutrální pH a obsahují stopové množství impregnace, takže v jednom úkonu zároveň myjete a prodlužujete životnost povrchové úpravy.


CENA RENOVACE PŘÍRODNÍHO KAMENE

Cena renovace se odvíjí od plochy, umístění a druhu kamene k renovaci. Pro cenovou kalkulaci prosím vyplňte níže uvedený formulář.

Kontaktní údaje

Další specifikace / poznámka

Mám zájem o renovaci

Další informace