Proč instalaci od nás?

Máme dlouholeté zkušenosti

Pokládka přírodního kamene

Odborná pokládka, dláždění, lepení přírodního kamene

K dosažení kvalitní pokládky dlažby a obkladů z přírodního kamene – travertin, mramor, žula, vápenec, pískovec nebo terakota, je důležité najít dodavatele s rozsáhlými dovednostmi, zkušenostmi a vybavením.

S přírodním kamenem pracujeme od roku 2012 a nabízíme kompletní servis – od dodávky dlažby z přírodního kamene, stavební chemie a impregnací na kámen, přes odbornou pokládku přírodního kamene, až po renovaci a čištění přírodního kamene

Máme rádi výzvy, takže pokud má Váš projekt obtížnou specifikaci nebo vyžaduje kreativní přístup, jsme tady pro Vás.

Co zahrnuje pokládka kamene

 1. Příprava podkladu (dle potřeby)
  • nivelování podlahy
  • instalace podlahového topení
  • instalace separační rohože DITRA
  • hydroizolace podlah a stěn
  • penetrace
 2. Pokládka kamene, instalace soklů, leštění externích hran
 3. Impregnace - před a po spárování
 4. Finální úklid prostor 


Požadovaná připravenost stavebního povrchu


Krása přírodního kamene tkví i v možnosti jeho opracování – například leštění hran. Zapomeňte na kovové lišty, hrany kamene se dají krásně naleštit a zaoblit.

Velmi moderní a oblíbené jsou v dnešní uspěchané době vydlážděné sprchové vaničky, které usnadňují úklid. V našem sortimentu naleznete kovovou lištu k vsazení skla tloušťky 10 mm bez nutnosti dalšího kotvení ze stropu.


Naši dodavatelé

Při práci se zákazníky, stejně tak jako s dodavateli, je pro nás velmi důležitý osobní kontakt a osobní přístup. Jako partnery jsme si proto nezvolili nadnárodní firmy, ale menší, renomované firmy, které si Váží svých zákazníků a nabízí jim osobní přístup.

Představujeme některé z nich:

Tilemaster Adhesives LTD. – náš dodavatel stavební chemie – cementová lepidla, spárovací hmoty, vyrovnávací stěrky, hydroizolace, odlehčená cementová lepidla (novinka!!!) a mnohem více. Celý sortiment naleznete zde. Tilemaster je rodinná firma, která zahájila svůj provoz v 90. letech. Její sídlo je ve Velké Británii. Více zde

LTP – náš dodavatel impregnací na kámen. Sortiment naleznete zde


Cenová nabídka - pokládka přírodního kamene

Cena pokládky dlažby z přírodního kamene travertinu, mramoru, vápence, žuly, pískovce a terakoty se odvíjí od vybraného materiálu až po samotnou specifikaci projektu. Máte-li zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci, vyplňte prosím formulář níže:

Kontaktní údaje

Další specifikace / poznámka

Mám zájem o kámen

Další informace