perfecto DESIGN

Po svém.

Perfecto design navrhne celou koupelnu

Perfecto nabízí služby vlastního koupelnového studia.

Tým profesionálních designérů dokáže navrhnout vaši koupelnu jak po technické tak po designové stránce.

Perfecto design se dlouhou dobu specializovalo výhradně na prodej designového vybavení do koupelen. „Chtěli jsme nabízet to, co nikdo jiný nenabízí“, dodává k tomu spolumajitel Jakub Polívka.

S praxí ovšem přibývaly zkušenosti a spolu s nimi i chuť je smysluplně využít. Tak vznikla myšlenka vytvořit vlastní koupelnové studioKromě nabídky vybavení bylo možné začít aktivně pracovat s dalšími technologiemi a materiály. Jednou z velmi úspěšných je spolupráce s Interier Stone na realizacích koupelen s použitím kamenných obkladů a dlažeb

Dnes jsou služby koupelnového studia stále vyhledávanější a oblíbenější. Není divu, stavba či rekonstrukce koupelny je velice náročná, pomoc zkušených odborníků se jednoznačně hodí.

Tým profesionálů z Perfecto design dokáže naplnit vaše představy o ideální koupelně a to i v případě, že žádné takové představy nemáte. Dobře zvolenými otázkami zjistí, co je ve vašem případě reálné i rozumné. Společně s vámi zvolí nejlepší řešení, materiál i barvy a doladí veškeré detaily.  

Vyzkoušejte koupelnové studio Perfecto design i při realizaci své koupelny. Kvalitní návrh vám dokáže ušetřit spoustu starostí i peněz.