KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Zlatý vápenec bubnovaný 610x406x12mm


Běžná cena: 1 711 Kč
856 Kč s DPH
skladem

Dlažba ze zlatého vápence představuje jedinečnou volbu dlažby do kuchyně, vstupní haly nebo třeba na recepci. Tento kámen je velmi odolný a vděčný.Přírodní kámen - zlatý vápenec, obklad - dlažba

Popis: Zlatý vápenec 610x406x12mm, nevyplňený, broušený, oblé hrany (tumbled), 1m2 = 4ks dlaždic

Zlatý vápenec je vysoce kvalitní obklad - dlažba, proměnného smetanovo-zlatavého zabarvení, které doplňují krásně viditelné fosilie. V interiéru je vápenec výrazným prvkem, který vytváří přívětivý a teplý dojem. Zlatý vápenec odpovídá normě EN1469.

Použití: Tento druh kamenné dlažby (jako obklad se využívá spíš méně) je vhodný jak pro domácí, tak pro lehké komerční využití. Je vhodný především jako podlaha do kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, vstupní haly, chodby nebo pracovny.  

Instalace: Stejně tak jako travertin je i zlatý vápenec porovitý a má nestejnoměrný tvar/tloušťku (hlavně ze spodní části), mohlo by se stát, že by šedé lepidlo prostupovalo, a tím by mohlo dojít ke změně barevného odstínu kamene. Doporučujeme tedy k instalaci použít bílé lepidlo na obklady a dlažby z kamene. Dále nabízíme spárovací hmoty v různých barvách.

Důležité! Před spárováním je nutné všechny kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně impregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, k velkému zvýraznění barev doporučujeme LTP Stone Oil, pro méně intenzivní barvy doporučujeme Colour Intensifier a pokud nechcete měnit barevné tóny použijte Mattstone nebo Ironwax

Inspirace: Dlažba do kuchyně, Dlažba na chodbu, Dlažba vstupní chodba

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava