KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Jerusalem Hebron Limestone "Shellstone" 610x406x12mm kartáčovanýDopřejte si luxus ve formě obkladu a dlažby z vápence Shellstone. Shellstone je velmi odolný kámen, světlé barvy s krásně viditelnými fosiliemi. Je vhodný do koupelny, jako dlažba do kuchyně, haly, obývacího pokoje nebo třeba do recepce či wellness.Dlažba z kamene - světlý vápenec - do interiéru

Popis: Jerusalem Hebron Limestone "Shellstone" / Světlý vápenec, oblé hrany, kartáčovaný 610x406x12mm, 1m2 = 4ks dlaždic

Jedná se o krásný béžový vápenec, kde světle béžové pozadí doplňují tmavěji zbarvené zkameněliny. Barevně jsou dlaždice jedna druhé velmi podobné. Dlaždice vápence mají zaoblené hrany a kartáčovanou povrchovou úpravu. Světlý vápenec odpovídá normě EN1469.

Použití: Shellstone - světlý vápenec je vhodný jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny,  kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: Jelikož je shellstone světlý a porovitý druh kamene, mohlo by se stát, že by šedé lepidlo prostupovalo, a tím by mohlo dojít ke změně  barevného odstínu kamene. Doporučujeme tedy k instalaci použít bíle lepidlo na obklady a dlažby z kamene. Dále nabízíme spárovací hmoty v různých barvách.

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, pro intenzivnější barvu doporučujeme Colour Intensifier a jako konečnou impregnaci před a po spárování doporučujeme Ironwax Satin nebo Mattstone.  

Inspirace: Shellstone koupelna, Relaxační místnost Shellstone, Luxusní koupelna z přírodního kamene Shellstone

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava