KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Váš nákupní košík
obsahuje 0 ks za 0 Kč

Umístění přírodního kamene podle Feng Shui


Chcete se odlišit a zařídit svůj interiér nebo exteriér originálně, elegantně a přitom tak, aby bylo pozitivně podpořeno vaše zdraví a prosperita? Díky správnému použití kamene ve vašem interiéru nebo exteriéru to můžete dokázat. Není to pouze o samotných vlastnostech kamene, ale i o jeho správném umístění do vhodných částí domu nebo zahrady podle světových stran a na míru vašim potřebám. Jak tohle zjistíte? Doporučujeme vám vyhodnocení vašeho domu či bytu odborníkem na Feng shui.

Feng shui je tradiční čínské učení, jsou to znalosti shromažďované tisíce let. Základem je správné proudění pozitivní energie Qi (či), která je životodárná a nesmí domem projít moc rychle anebo naopak pomalu (stagnovat).

Dále jde o práci s 5 elementy přírody, které mají být vyváženě zastoupeny v našem bydlení, je to dřevo, oheň, země, kov a voda. Každému elementu je přiřazena světová strana a tam by měl být daný element umístěn, aby byl prospěšný. V opačném případě by nám mohl spíše uškodit. Ve Feng shui jsou přírodní kameny představitely prvku "země". Přírodní kameny a země představují realitu, stabilitu, objektivitu, starostlivost, přemýšlení, empatii. Pojí se s jihozápadem, severovýchodem, babím létem, odpolednem a tvarem čtverce. Mají v sobě zastoupeny jin i jang, proto se užívají i pro střed a harmonizaci prostoru. Někam přírodní kámen patří a je prospěšný a někam rozhodně ne. Jednou za základních věcí, která nás velmi ovlivňuje je náš životní prostor, který nás může uzdravovat nebo oslabovat. Naším cílem je nejen dodat vám kvalitní kámen, ale chceme, aby jste ho použili správným způsobem. 

Navštivte naše webové stránky FENG SHUI 168, kde se dozvíte mnohem víc. 

Feng Shui 168
Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava