KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Váš nákupní košík
obsahuje 0 ks za 0 Kč

Vein cut travertin dlažba a obklad


Unikátní obklad a dlažba z přírodního kamene vein cut travertinu vhodná do moderního i klasického interiéru


Travertin vein cut - leštěný do vysokého lesku nebo bubnovaný (tumbled)

Popis: Vein cut travertin obklad a dlažba do interiéru

Klasický design - díky procesu řezání kamene tzv. po žílách, zůstanou "žíly" viditelné, což jim dodává vzhled podobný dřevěné podlaze. 

Povrchová úprava - vein cut travertin je k dostání v římské skladbě v bubnované (tumbled) povrchové úpravě, tloušťka 12mm nebo leštěný do lesku v rozměrech 610x305x12mm. 

Unikátní barevná škála - každá dlaždice je unikátní díky prolínání různých barevných tónů. 

Travertin vein cut cena: Cena travertinu je dána povrchovou úpravou, velikostí a dostupností. Ceny formátovaných kamenů z našeho sortimentu Vám poskytneme na požádání nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů.

Instalace: Jelikož je travertin porovitý přírodní kámen a má nestejnoměrný tvar/tloušťku (hlavně ze spodní části), mohlo by se stát, že by šedé lepidlo prostupovalo, a tím by mohlo dojít ke změně  barevného odstínu kamene. Doporučujeme tedy k instalaci použít bíle lepidlo na obklady a dlažby z přírodního kamene. Dále nabízíme spárovací hmoty v přirozených odstínech.

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění přírodního kamene doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci přírodního kamene doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

 

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

Vyberte si variantu tohoto produktu

Travertin vein cut světlý - římská skladba

Unikátní obklad a dlažba z přírodního kamene vein cut travertinu vhodná do moderního i klasického interiéru

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava