KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Travertin Tumbled - nevyplňený (bubnovaný), broušený, oblé hrany, římská skladba pro exteriérNádherná dlažba z travertinu vhodná k použití zejména okolo bazénu, na venkovní terasu nebo chodníčky v okolí domu.Dlažba z travertinu vhodná k použití v exteriéru - okolí bazénů, na terasy a venkovní chodníky

Popis: Střední Travertin Tumbled - nevyplňený, broušený, oblé hrany, Opus Modular - 4 velikosti v tloušťce 3cm (římská skladba), vhodný do exteriéru.

Hledáte-li kámen vhodný k použití do okolí bazénu, na venkovní terasu včetně chodníčků kolem, nalezli jste ten správný kámen - travertin tumbled v římské skladbě.

Proč si vybrat dlažbu z travertinu okolo bazénu?

1. Jedná se o kámen světlé barvy, takže i když do něho bude "pražit" celý den sluníčko, tak narozdíl od tmavé dlažby, bude pálit jen minimálně. 

2. Díky tumbled (bubnované) povrchové úpravě není travertin kluzký, i když je mokrý.

3. Kámen dodáváme v zajímavé římské skladbě (4 velikosti), která je nevšední a elegantní a hodí se jak k modernímu stylu domu, tak i k tomu tradičnímu.

4. U travertinu, jako i u jiných obkladů a dlažby z přírodního kamene, je každý kus originál. Dlažba tak po dokončení tvoří nenapodobitelné a originální "umělecké" dílo. 

5. Kámen je vždy potřeba impregnovat a my Vám dodáme kvalitní produkty anglického výrobce LTP, které byly vyvinuty tak, aby byly odolné i vůči bazénové chemii. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění přírodního kamene doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci přírodního kamene doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava