KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Střední Travertin Tumbled - nevyplňený, broušený, oblé hrany 100x100x10mmObklad z malého formátu travertinu 10x10cm je vhodný zejména do kuchyně nad pracovní desku nebo jako dekorativní část stěny v koupelně.Přírodní obklad z travertinu do interiéru - tumbled travertin střední

Popis: Travertin Tumbled střední - nevyplňený, broušený, oblé hrany 100x100x10mm, 1m2 = 100ks 

Travertin je v dnešní době nejoblíbenější přírodní kámen, užívaný jako kamenný obklad či dlažba do interiéru. Přírodní kámen Travertin porézní a pórovitý a má charakteristickou nažloutlou až hnědavou barvu, která v interiéru působí teple, přirozeně a elegantně. T

Travertin využití: Malý formát obkladu z travertinu je zejména vhodný jako dekorativní část stěny v koupelně nebo jako obklad nad pracovní desku v kuchyni. 

Travertin cena: Cena travertinu je dána povrchovou úpravou, velikostí a dostupností. Ceny formátovaných kamenů z našeho sortimentu Vám poskytneme na požádání nebo prostřednictvím našich obchodních partnerů.

Instalace: Jelikož je přírodní kámen travertin porovitý a má nestejnoměrný tvar/tloušťku (hlavně ze spodní části), mohlo by se stát, že by šedé lepidlo prostupovalo, a tím by mohlo dojít ke změně  barevného odstínu kamene. Doporučujeme tedy k instalaci použít bíle lepidlo na obklady a dlažby z přírodního kamene. Dále nabízíme spárovací hmoty v přirozených odstínech.

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění přírodního kamene doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci přírodního kamene doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.

Inspirace: wellness z traverinu tumbled

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava