KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Reference zákazníků

Reference zákazníků
Reference zákazníků

Při nákupu čehokoli, si všichni chceme být jistí, že jsme si vybrali toho správného partnera. Proto jsme pro Vás připravili sekci "reference", ve které se dočtete zkušenosti našich zákazníků a obchodních partnerů. 


Příjemný servis (poslání vzorku) bez toho bych se asi nerozhodla, perfektní přístup v případu "PPL" ocenila jsem rychlost a vstřícnost reakce. No a samozřejmě krása a kvalita materiálu jakož i výběr doplňkového sortimentu mne naprosto nadchl a předčil ve výsledku mé očekávání. Přírodní kámen - travertin classic - působí teple, hřejivě a při vstupu do místnosti si připadám jako v lázních a sám prostor vybízí k relaxaci, pro koupelnu je to ideální materiál. :)
Ještě jednou děkuji.
Foto: Koupelna
paní Krainová, Smržice, Srpen 2014

-----------------------------
 

Jsem nadmíru spokojená se službami Interier Stone a jejich dlažbou z přírodního kamene Travertin Tumbled

Foto: Chodba z tumbled travertinu

paní Šmídová, Praha, Srpen 2014

-------------------------------

Firma Interier Stone nám realizovala travertinovou koupelnu, podlahu v hale, kuchyni z tumbled travertinu.Vše proběhlo naprosto bezproblémově. Od úvodní konsultace, přes operativní a vstřícné  řešení drobných  změn 
během realizace, až po finální předání a dodržení předem smluveného rozpočtu.
Firmu Interier Stone s radostí doporučujeme dalším budovatelům a renovátorům, kteří oceňují kvalitní materiály, 
perfektně odvedenou práci a profesionální a ferový přístup pracovníků.

Foto: Dlažba z tumbled travertinu

Sobolovi, Staré Město, únor 2014

-----------------------

Rádi bychom Vám poděkovali za vše, co nám dne s a denně zpříjemňuje a zútulňuje naše bydlení a tó v tónu doplňuje přírodní ladění našeho domova. Kámen je neskutečně variabilní a čistě praktický materiál, nechali jsme si z něj položit podlahy ve vstupu do domu, v kuchyni, obložit krb, kuchyňskou linku i dvě koupelny a jsme moc spokojeni. Jiný materiál si už ani nedovedeme představit. Spolupráce byla výborná jak s majiteli firmy, kteří nám navrhli a doporučili materiály a provedení, stejně tak jsme byli moc spokojeni s řemeslníky, kteří odvedli poctivou a precizní práci, poradili s údržbou a (ne)praktičností některých detailů. Moc DĚKUJEME a přejeme další spokojené zákazníky.

Foto:

Durďákovi, Mařatice

-----------------------

Firma Interier Stone nám realizovala pokládku dlažby Jeruzalem Gold vo vstupnej chodbe a v kuchyni. Taktiež dlažbu a obklad Travertin Classic v kúpeľni. Z realizáciou sme veľmi spokojní. Termín a cena bola dodržaná tak ako sme sa na začiatku realizácie dohodli. Komunikácia s manželmi Hasmandovími bola vynikajúca(ochota, ústretovosť -nakoľko sme potrebovali aj dovoz na SR).Majú veľa výborných nápadov, ktorých realizáciou výsledok prekročil naše očakávania. Firmu Interier Stone môžeme len odporučiť.

Foto: chodba, koupelna, kuchyně

Jana a Martin Krajčovičovi, Vrbové SK

----------------------

Pane Hasmando, 

Děkuji za profesionální přístup a hlavně Vaši radu, při výběru dlažby na podlahu do mé relaxační místnosti. Dlažba Shellstone nám místnost krásně prosvětlila a dotvořila požadovanou atmosféru. Těší moje zákazníky i mě při každé návštěvě. Přejeme Vám hodně úspěchů a dalších spokojených zákazníků. 

Foto: relaxační místnost

p. Hůtová, Míkovice, Září 2012

--------------------

Jelikož máme blízko k přírodě a dáváme přednost přírodním materiálům, vybrali jsme si dlažbu na chodbu od firmy Interier Stone, která nám byla doporučena od známých. Dali jsme na jejich doporučení a nechali si nainstalovat Jeruzalemský zlatý vápenec a udělali jsme dobře. Dlažba vypadá skvěle a je velmi vděčná. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů. 

Foto: dlažba na chodbu

Petr a Eva Smištíkovi, Jalubí, Srpen 2012

----------------------

INTERIER STONE jsme si vybrali k dodávce a instalaci dlažby do kuchyně. Dodali nám balíček v podobě cementového lepidla, spárovací hmoty, impregnace a kamenné dlažby Shellstone. Jejich přístup byl naprosto profesionální a určitě jejich služby ještě v budoucnu využiji. 

Foto: dlažba do kuchyně

Jana Hejdová, Uherské Hradiště, Listopad 2012

---------------------

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava