KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Prodej dlažby a obkladu z travertinu v Olomouci

Prodej přírodního kamene Olomouc
Prodej přírodního kamene Olomouc

Prodej travertinu Olomouc

Rádi bychom vás pozvali do koupelnového studia Muebles koupelny, Dobnerova 24 v Olomouci, kde byl nově zahájen prodej luxusních dlažeb a obkladů z přírodního kamene za velmi zajímavé a příznivé ceny.  Najdete zde jedinečné druhy vápenců (např. jedinečný Jeruzalemský vápenec, v jehož struktuře se objevují fosilie), ale také obklady a dlažby z travertinu (vyplněný, broušený nebo bubnovaný - tumbled travertin ) a výběr dlažby z mramoru. Ve studiu Muebles koupelny si vyberete ze širokého sortimentu kamenných mozaiek.

Zaměstnanci studia Muebles vám ochotně poradí s výběrem i použitím přírodního kamene a mohou zajistit jeho odbornou instalaci. Co se týká údržby kamene, je možné si zde zakoupit vhodnou chemii od anglického výrobce chemie na kámen LTP.

Při návštěvě studia  Muebles koupelny si můžete prohlédnout také sanitární keramiku, velké množství baterií (i se Swarovského kamínky), obkladů a dlažeb převážně ze Španělska.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme skvělý den.

Koupelny Muebles, partner Interier Stone s.r.o.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava