KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Přírodní kámen prodej Brno

Koupelnové studio Dům Koupelen
Koupelnové studio Dům Koupelen

Nově prodej přírodního kamene do interiéru v Brně!

Zveme Vás k návštěvě našeho obchodního partnera, koupelnového studia dům koupelen Rohlenka 260, Jiříkovice, kde nově naleznete sortiment obkladů a dlažeb z přírodního kamene Interier Stone. Zaměstnanci studia byli proškoleni ve všech aspektech použití přírodního kamene v interiéru, od výběru kamene, přes jeho instalaci a povrchovou úpravu. 

V koupelnovém studiu o rozloze 350m2, ve speciálně vytvořených koupelnových kójích si také můžete prohlédnout obklady a dlažby, sanitární keramiku, různé typy a tvary van, sprchových koutů avybrat si z velkého množství baterií a koupelnových doplňků,které svým designem doladí vzhled koupelny. 

Travertin, mramor, vápence prodej Brno

Sortiment Interier Stone, který nově v prodejně v Brně naleznete, zahrnuje výběr z přírodního kamene travertinu (travertin classic, tumbled travertin) za skvělé ceny. V nabídce naleznete také vybrané druhy mramoru a jedinečné druhy vápenců. Přejeme si, aby Váš nákup byl co nejjednodušší, proto Vám ve spolupráci se studiem dům koupelen zpracujeme nezávaznou nabídku, která bude zahrnovat kompletní materiál včetně stavební chemie a chemie na kámen od anglického výrobce LTP. 

Přijďte načerpat potřebnou inspiraci pro výběr Vaší nové koupelny do prodejny dům koupelen v Brně Jiříkovicích.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava