KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Pozvánka na Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště

Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště
Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště

Pozvánka na Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště    21. - 22. 2. 2014

INTERIER STONE s.r.o. si Vás dovoluje pozvat k návštěvě expozice v rámci X. ročníku stavební výstavy pro oblast Slovácka - STAVÍME, BYDLÍME.

Výstava se koná v pátek 21.2. od 9:00-18:00 hod a sobotu 22.2. od 9:00 - 17:00 hod na Klubu Kultury v Uherském Hradišti. Vstupné je zdarma. 

Na co se můžete těšit:

  • Představíme Vám novinku na trhu lepících tmelů na obklady a dlažby na anhydritní podklady - GRANFIX FLEXIBLE CSA - lepidlo BEZ potřeby PENETRACE
  • OCHRANA KAMENE A SPÁROVACÍ HMOTY - další, v řadě již druhá novinka, kterou představíme. Tento produkt vytváří bezbarvou ochrannou vrstvu a pomáhá chránit kámen a pórovité spárování na stěnách a podlahách před vniknutím vody, nečistot, mastnoty a vodního kamene, přičemž usnadňuje udržování čistoty ošetřených povrchů. Podívejte se na video, které Vám produkt blíže představí.
  • V neposlední řadě je tady horká novinka - GROUT STAIN REMOVER - Odstraňovač zbytků cementu, vodního kamene a povlaku spárovací hmoty, kterou věříme přivítá hodně z Vás. Podívejte se na video, které Vám produkt blíže představí. 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava