KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Pozvánka na For Habitat 2014

For Habitat
For Habitat

Pozvánka na veletrh FOR HABITAT Praha 2014

INTERIER STONE s.r.o. si Vás dovoluje pozvat k návštěvě expozice na 21. veletrhu bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT Praha 2014, který se uskuteční od 20.3. - 23.3.2014 na výstavišti v Praze. 

K získání čestné vstupenky se, prosím, zaregistrujte zde. 

 Čestná vstupenka na veletrh FOR HABITAT 2014 od vystavovatele INTERIER STONE s.r.o.

Na co se můžete těšit:

  • představíme Vám novinku na trhu lepících tmelů na obklady a dlažby na anhydritní podklady - GRANFIX FLEXIBLE CSA - lepidlo BEZ potřeby PENETRACE
  • OCHRANA KAMENE A SPÁROVACÍ HMOTY - další, v řadě již druhá novinka, kterou na letošním veletrhu představíme. Tento produkt vytváří bezbarvou ochrannou vrstvu a pomáhá chránit kámen a pórovité spárování na stěnách a podlahách před vniknutím vody, nečistot, mastnoty a vodního kamene, přičemž usnadňuje udržování čistoty ošetřených povrchů. Podívejte se na video, které Vám produkt blíže představí.
  • V neposlední řadě je tady horká novinka - GROUT STAIN REMOVER - Odstraňovač zbytků cementu, vodního kamene a povlaku spárovací hmoty, kterou věříme přivítá hodně z Vás. Podívejte se na video, které Vám produkt blíže představí. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava