KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Pravidla správného výběru obkladu a dlažby z přírodního kamene

Udělejte si čas na správný výběr kamenného obkladu a dlažby

Níže uvádíme několik pravidel správného výběru obkladu a dlažby z přírodního kamene

1. Fotografie v brožuře nebo na webových stránkách můžou být zavádějící. Vždy si vyžádejte vzorek, abyste se ujistili, že je Vaše očekávání správné. 

2. Každý kus je jedinečný! Kámen je přírodní materiál pocházející z lomů z celého světa, takže bude vždy existovat určitá míra variability v barvě, fosilních a minerálních skvrnách, povrchovém žilkování a obsahu puklinek. To je krása přírodního kamene a důvod, proč bude Vaše podlaha individuální a jedinečná.

3. Barvy se budou lišit od kamene ke kameni a dle jednotlivých šarží. Důrazně doporučujeme, abyste svou objednávku navýšili o 5% k pokrytí rozbitých dlaždic (teď nebo v budoucnu) a o dalších 10% k pokrytí prořezu při pokládce. Nemůžeme zaručit, že jakákoli budoucí objednávka bude pocházet ze stejné šarže. 

4. Před objednávkou si vždy vyžádejte vzorek. Vzorky se většinou zasílají přírodní, bez impregnace. Po použití impregnace kámen mírně změní barvu. K dosažení Vaší maximální spokojenosti tedy doporučujeme, abyste vybrali impregnaci zároveň s přírodním kamenem. 

Pokud si nejste čímkoli jistí, zavolejte nám. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava