KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Jaroslav Tesárek – Excel

Použití přírodního kamene do wellness

Excel logo
Excel logo

Přírodní kámen do wellness

Dlažba, obklady a mozaiky z přírodního kamene, jsou velmi oblíbeným materiálem používaným do okolí bazénů, do wellness a spa místností, jak už v soukromých residencích, tak i v komerčních prostorech. 

Je nám proto velkou ctí, že jsme navázali spolupráci s firmou Jaroslav Tesárek - Excel, která nabízí služby v oblasti wellness - kompletní řešení veřejného a privátního wellness od projektu až po samotnou realizaci: výroba hydromasážních van, vířivých SPA van, výstavba parních kabin na zakázku a mnoho dalších segmentů, kde kladou důraz především na kvalitu, odbornou způsobilost při výrobě a špičkový zákaznický servis. 

Do wellness a okolí bazénů se nejvíce používají přírodní kameny s "drsnější" povrchovou úpravou. Ze sortimentu Interier Sotne, který nově naleznete i u fimry Excel, můžeme doporučit tumbled Travertin, mramor Jura Beige v pískované a kartáčované povrchové úpravě. Hojně se používají kamenné mozaiky.

Firma Jaroslav Tesárek Excel má bohatou historii vydařených realizací. Zákazník je pro ně vždy na prvním místě. Pokud se tedy chystáte k realizaci wellness, instalaci vířívé vany nebo hydromasážní vany, neváhejte se na firmu Excel obrátit

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava