KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Obchodní podmínky

Internetový obchod www.interierstone.cz je provozován společností INTERIER STONE s.r.o., se sídlem Hradišťská, Buchlovice, 687 08, IČO: 29308852, email: info@interierstone.cz, telefon: +420773450793

Vytvoření objednávky

Objednat zboží a platně uzavřít kupní smlouvu si může kupující prostřednictvím internetového obchodu nebo emailem. Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. dodací adresu, fakturační údaje atd.). 
Objednávka kupujícího je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení prodávajícím. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupné.  

Doprava

 1. Zboží je možno vyzvednout osobně ve výdejním skladu v průmyslové zóně Buchlovice, adresa Hradištská 849,  687 08 Buchlovice. Výdej v tomto skladu je zdarma.
 2. Dopravíme vám zboží kamkoliv po celé České Republice, obvykle do 3 pracovních dnů ode dne objednávky, a to prostřednictvím námi nasmlouvaným dopravcem. Cena za dopravu Vám bude automaticky vypočítána před dokončením objednávky – při volbě “kalkulovaná doprava”.
 3. Zboží, jehož hmotnost (zboží do 50kg) a povaha to umožňuje (impregnace, čistící prostředky, případně lepidla či spárovací hmoty), je možno zaslat zásilkovou službou PPL. V tomto případě je zákazníkovi k ceně zboží účtována cena dle aktuálního ceníku PPL za zaslání.

Pokud povaha vámi vybraného zboží není vhodná pro dopravu zvoleným přepravcem, dodavatel si vyhrazuje právo změnit způsob dopravy tak, aby nedošlo k poškození zboží dopravou. 
Podrobné informace o způsobech dopravy a jejich cenách naleznete v sekci "Doprava"

 

Platba

 • Bankovním převodem (předem na účet)

Platba platební kratou momentálně není možná.

  

Ceny

Cena prodávaného zboží je stanovena v produktovém katalogu na internetových stránkách www.interierstone.cz.  

Velkoobchod, velkoodběr, architekti – ceny individuální.

Minimální účtovaná jednotka materiálu je 1m2

Vrácení zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě interierstone.cz lze dle zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. K tomu je však třeba splnit některé podmínky. Mezi ně patří, že zboží musí být:

 • nepoškozené,
 • v původním obalu (pokud je zboží zabaleno ve speciálním obalu),
 • s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno,
 • nerozbalené, v případě, že bylo zabaleno do speciálního obalu,
 • se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány,
 • vráceno v termínu stanoveném zákonem, popř. prodlouženém obchodníkem,
 • dopravu zpět zajišťuje zákazník na své náklady.

Omezení práva na odstoupení od smlouvy

I přesto, že kupující splní všechny uvedené náležitosti, nemusí být odstoupení od smlouvy a vrácení zboží platné. To platí v případě, kdy obchodník objednává u svého dodavatele zboží, případně zboží sám registruje, přímo pro konkrétního zákazníka a nemůže ho prodat nikomu dalšímu. V případě zájmu o odstoupení od smlouvy nás kontaktujte na telefonu 773450793 případně e-mailem na info@interierstone.cz, kde s vámi domluvíme všechny náležitosti. 
 

Ochrana osobních údajů

Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího. Více informací k takovému zpracování najdete zde.

 

Doplňující informace

Veškeré obrázky použité na internetových stránkách interierstone.cz jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Doplňky a dekorace vyobrazené na obrázcích (např. madla, baterie, sifony, apod.) nejsou součástí zboží, pokud tak není přímo uvedeno. Skutečné rozměry některých výrobků se mohou od deklarovaných lišit v rámci příslušných norem. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu technických parametrů bez předchozího upozornění. 
INTERIER STONE s.r.o.  má právo na změnu cen a změnu v nabídce zboží bez jakéhokoliv předchozí písemného nebo jiného upozornění.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava