KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Nový člen obchodního týmu


Vážení zákazníci a přátelé,

Dovolte mi, představit Vám nového člena obchodního týmu Interier Stone, pana Ludvíka Michálka, který se od 1.6. věnuje zákazníkům a budoucím partnerům v regionu Čechy. 

Něco málo o Luďkovi....

V oboru vybavení koupelen, sanity, obkladů a dlažeb pracuje prakticky nepřetržitě od roku 1992. Během těchto let pracoval většinou pro velkoobchodní firmy jako obchodní zástupce v regionech, které pokryly celou Českou republiku. Získal zkušenosti s různými materiály (jak kvalitními, tak i nižší jakosti) a s jejich použitím v interiérech i exteriérech. Vyzrálo v něm přesvědčení pro materiály vyšší třídy v kombinaci s přírodními materiály. Protože mezi nejlepší etapy jeho dosavadní práce patřilo vybudování úplně nové obchodní sítě, uvítal možnost pracovat a vybudovat něco obdobného u nás. V kombinaci s nabízeným sortimentem v tom vidí ideální šanci pro jeho pracovní uplatnění i přínos pro Interier Stone.

Jak sám říká: "Chtěl bych nejenom navázat na výbornou spolupráci a přátelské vztahy s partnery po celých Čechách, ale dát příležitost i novým odběratelům, designérům, architektům a v neposlední řadě všem zájemcům o kvalitní přírodní materiály."

Věříme, že se mu to podaří a že se i Vám bude s Luďkem skvěle spolupracovat. 

Kontaktní údaje:

email: michalek@interierstone.cz, tel: 725 592 076 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava