KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Stříbrno-šedý mramor - leštěný do matného lesku 610 x 406 x 12mm


1 999 Kč s DPH
skladem

Překrásná dlažba z mramoru, v nezvyklé povrchové úpravě - leštěno do matného lesku.Kamenná dlažba z mramoru do interiéru

Popis: Stříbrno-šedý mramor / Leštěný do matného lesku, ostré hrany, 610x406x12mm, 1m2 = 4ks dlaždic

Tento obklad / dlažba z mramoru má světlé, stříbrno-šedé pozadí s jemnými, tmavě šedými žilkami. Šedá barva je stále populárnější a je krásným doplňkem moderní domácnosti. 

Odpovídá normě EN1469.

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: U stříbrno-šedého mramoru doporučujeme k instalaci použít flexibilní cementové lepidlo Granfix Flexible Rapidset v šedé barvě a šedou spárovací hmotu

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava