KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Stříbrno-šedý mramor - kartáčovaná povrchová úprava, Opus modular (4 velikosti)Překrásná dlažba z mramoru, v nezvyklé kartáčované povrchové úpravě a v římské skladbě. Dlažba z mramoru se běžně používá do koupelen, obývacích pokojů či moderních kuchyní.Kamenná dlažba z mramoru do interiéru - římská skladba

Popis: Stříbrno-šedý mramor / kartáčovaná povrchová úprava, ostré hrany, Opus Modular (římská skladba) - 4 velikosti (610x405, 405x405, 405x200, 200x200mm)

Tento obklad / dlažba z mramoru má světlé, stříbrno-šedé pozadí s jemnými, tmavě šedými žilkami. Šedá barva je stále populárnější a je krásným doplňkem moderní domácnosti. 

Kamenná dlažba z mramoru odpovídá normě EN1469.

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny,  kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: Doporučujeme k instalaci použít flexibilní cementové lepidlo Tilemaster Rapid Setaflex v šedé barvě a šedou spárovací hmotu. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava