KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Mramor Olympus Beige - povrchová úprava leštěná 610x305x15mm


2 468 Kč s DPH
na objednávku

Elegantní mramor v leštěné povrchové úpravě je tou správnou volbou k docílení luxusního interiéru.Kamenná dlažba z mramoru do interiéru

Popis: Mramor Olympus Beige leštěný do vysokého lesku 610x305x15mm

Dodejte pocit luxusu do Vašeho domova, použitím tohoto krásného světlého mramoru. Leštěná povrchová úprava je dodá interiéru nádech luxusu a elegance.

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny,  kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: Doporučujeme k instalaci použít flexibilní cementové lepidlo Granfix Flexible Rapidset v bílé barvě a krémovou spárovací hmotu

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

OBJEDNEJTE SI VZOREK ZDARMA

vzorek-1-1.jpg

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava