KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Mramor Jura Gold (Bavarian Gold) 610 x 406 x 10mmMramor Jura Gold dlažba a obklad z přírodního kamene - kámen ve zlatavých odstínech, prokreslený zkamenělinami, kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využitíKamenná dlažba z mramoru do interiéru - Jura Gold (Bavarian Gold)

Popis: Mramor Jura Gold v povrchové úpravě pískované a kartáčované s mírně zaoblenými hranami, 610x406x10mm, 1m2 = 4ks dlaždic

Mramor Jura Gold je přírodní kámen ve zlatavých odstínech, posázený zkamenělinami, velmi kompaktní, původem pocházející z Německa. Zlaté odstíny vytváří v interiéru přirozený pocit tepla a zvolená povrchová úprava - povrch je pískovaný a kartáčovaný - je momentálně velmi populární a nadčasová.

Odpovídá normě EN1469.

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje. Tento typ mramoru je vhodný ke komerčnímu využití. 

Instalace: K instalaci mramoru Jura Gold doporučujeme použít flexibilní cementové lepidlo Granfix Flexible Rapidset v bílé barvě a krémovou spárovací hmotu

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava