KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Mramor Jura Beige pískovaná 610 x 406 x 20mmDlažba a obklad z mramoru Jura Beige v povrchové úpravě pískované - kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využitíKamenná dlažba z mramoru Jura do interiéru

Popis: Mramor Jura Beige v povrchové úpravě PÍSKOVANÉ s ostrou hranou, 610x406x20mm, 1m2 = 4ks dlaždic

Mramor Jura Beige je krásný krémový přírodní kámen, posázený zkamenělinami, velmi kompaktní, původem pocházející z Německa. Tento mramor je svými přirozenými odstíny vhodný jak do moderního, tak tradičně laděného interiéru. 

Mramor Jura Beige v pískované povrchové úpravě je velmi vhodný k použití jako dlažba okolo bazénů. Splňuje normy skluznosti R11. 

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: K instalaci mramoru Jura Beige doporučujeme použít flexibilní cementové lepidlo Tilemaster Rapid Setaflex třídy S1 a flexibilní spárovací hmotu v krémové barvě. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Odpovídá normě EN1469.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava