KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Mramor Jura Beige matný lesk 610 x 406 x 10mmDlažba a obklad z mramoru Jura Beige v povrchové úpravě leštěno do matného lesku - kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využitíKamenná dlažba z mramoru Jura do interiéru

Popis: Mramor Jura Beige v povrchové úpravě matný lesk s ostrou hranou, 610x406x10mm, 1m2 = 4ks dlaždic

Mramor Jura Beige je krásný krémový přírodní kámen, posázený zkamenělinami, velmi kompaktní, původem pocházející z Německa. Tento mramor je svými přirozenými odstíny vhodný jak do moderního, tak tradičně laděného interiéru. 

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: K instalaci mramoru Jura Beige doporučujeme použít flexibilní cementové lepidlo Granfix Flexible Rapidset v bílé barvě a krémovou spárovací hmotu

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Odpovídá normě EN1469.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava