KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Mramor Jura Beige


Dlažba a obklad z mramoru Jura Beige ve variantě povrchových úprav od kartáčované, pískované až po lesk či matný lesk. Kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využití


Kamenná dlažba z mramoru do interiéru

Mramor Jura Beige 

Mramor Jura Beige je krásný krémový přírodní kámen, posázený zkamenělinami, kompaktní, původem pocházející z Německa.

Některé druhy mramorů můžou v interiéru vypadat velmi těžkopádně a staromódně. Jura beige je ale díky svým odstínům spíše opakem. Vnáši do interiéru světlo a opticky "otevře" i malé místnosti. Dle zvolené povrchové úpravy se dá tento mramor dobře použít jak do tradičního, tak i moderního interiéru. 

Mramor využití: Mramor se používá jako kamenný obklad nebo dlažba do koupelny, kuchyně, vstupní haly, předsíně, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje.

Instalace: K instalaci mramoru Jura Beige doporučujeme použít flexibilní cementové lepidlo Tilemaster Rapid Setaflex bílý, třídy S1 a flexibilní spárovací hmotu v krémové barvě.. 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! 

K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Odpovídá normě EN1469.

Vyberte si variantu tohoto produktu

Mramor Jura Beige matný lesk 610 x 406 x 10mm

Dlažba a obklad z mramoru Jura Beige v povrchové úpravě leštěno do matného lesku - kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využití

Mramor Jura Beige matný lesk 610 x 406 x 20mm

Dlažba a obklad z mramoru Jura Beige v povrchové úpravě leštěno do matného lesku - kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využití

Mramor Jura Beige pískovaná 610 x 406 x 20mm

Dlažba a obklad z mramoru Jura Beige v povrchové úpravě pískované - kámen v krémových odstínech, prokreslený zkamenělinami, velmi kompaktní a vhodný jak pro domácí tak i komerční využití

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava