KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Cementová spárovací hmota– Šedá 5kg


382 Kč s DPH
skladem
Granfixmaxigroutgrey

Spárovací hmota - rychle tvrdnoucí, flexibilní, hygienická spárovací hmota, vhodná do vlhkého prostředí. Konečný povrch spáry je hladký, kompaktní a umožňuje snadnou údržbu.Popis: Rychleschnoucí spárovací hmota na zdi a podlahy, určená na spáry o velikosti od 2mm do 20mm. Produkt obsahuje BIOCIDkterý je odolný proti MRSA, Ecoli a Salmonelóze dle ISO 22196:2007. Poskytuje rozšířené hygienické limity do sprch, koupelen a nemocnic.  Vhodné pro vnitřní i vnější použití – příměs flexibilních aditiv. Odpovída normě EN13888-CG2WA.

Vhodná na obklady a dlažby z keramiky, břidlice, porcelánu, vápenece, mramoru, terazza a mozaiky, na zpevněné nestabilní povrchy. Je vhodný k použití ve vlhkém prostředí včetně bazénů, voda v bazénu ale musí být udržována v souladu s doporučenými směrnicemi.

Granfix Hygienic Maxi Grout je vhodný pro spárování ve většině situací, k vyplnění spár 2-20mm. Je rychle schnoucí, pochůzný za asi 3 hodiny. Sprchy můžou být používány 3 dny po spárování. Může být smíchán s Maxigrout Plus Liquid k dosažení ještě větší flexibility. Tehdy se může použít na nestabilní, nezpevněné povrchy, jako je dřevěná podlaha, kde může docházet k nepatrnému pohybu. 

Přehled všech dostupných výrobků společnosti Granfix naleznete zde.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava