KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Cementová spárovací hmota - Krémová 5kg


382 Kč s DPH
skladem
Granfixmaxigroutlimestone

Spárovací hmota - rychle tvrdnoucí, flexibilní, hygienická spárovací hmota, vhodná do vlhkého prostředí. Konečný povrch spáry je hladký, kompaktní a umožňuje snadnou údržbu.Hygienic Maxigrout - cementová spárovací hmota

Popis: Rychleschnoucí spárovací hmota na zdi a podlahy, určená na spáry o velikosti od 2mm do 20mm.

Produkt obsahuje BIOCIDkterý je odolný proti MRSA, Ecoli a Salmonelóze dle ISO 22196:2007. Poskytuje rozšířené hygienické limity do sprch, koupelen a nemocnic.  Vhodné pro vnitřní i vnější použití – příměs flexibilních aditiv. Odpovída normě EN13888-CG2WA.

Hygienická cementová spárovací hmota je vhodná na obklady a dlažby z keramiky, břidlice, porcelánu, vápenece, mramoru, terazza a mozaiky, na zpevněné nestabilní povrchy. Je vhodný k použití ve vlhkém prostředí včetně bazénů, voda v bazénu ale musí být udržována v souladu s doporučenými směrnicemi.

Hygienická cementová spárovací hmota

Granfix Hygienic Maxigrout je vhodná pro spárování ve většině situací, k vyplnění spár 2-20mm. Je rychle schnoucí, pochůzná přibližně za 3 hodiny. 
Sprchy mohou být používány 3 dny po spárování. Granfix Hygienic Maxigrout může být smíchána s Maxigrout Plus Liquid k dosažení ještě větší flexibility. Tehdy se může Granfix Hygienic Maxigrout použít na nestabilní a nezpevněné povrchy, jako je dřevěná podlaha, kde může docházet k nepatrnému pohybu. 

Přehled všech dostupných výrobků společnosti Granfix naleznete zde.

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava