KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Tumbled travertin classic kamenná mozaikaKrásná kamenná mozaika z tumbled travertinu classic - světlá, nevyplěná, oblé hrany. Tato kamenná mozaika nádherně dotvoří prostor v kuchyni nad pracovní deskou. Je také vhodná k použití v koupelně, buď jako listela nebo může být doplňkem na celé stěně či vaně.Kamenná mozaika - tumbled travertin classic

Popis: Kamenná mozaika z travertinu tumbled (oblé hrany, nevyplněná) prvotřídní kvality. Kamínky jsou připevněny na síťce, což usnadňuje instalaci. Rozměry jedné kostičky jsou 48x48mm, celkové rozměry 30.5x30.5cm, 1m2 = 11ks.  

Použití: Kamenná mozaika je krásným doplňkem v koupelně, kde se buď se dá použít jako listela nebo se může použít na větší plochy, jako je obložení vany nebo dekorativní stěny. Úžasně také vypadá v kuchyni nad pracovní deskou.  

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava