KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Kamenná mozaika Jerusalem Gold - římská skladbaKamenná mozaika obklad ze zlatého vápence v jedinečné římské skladbě. Je vhodná do koupelny, jako dekorativní stěna do obývacího pokoje nebo například nad kuchyňskou pracovní desku.Kamenná mozaika obklad - Jerusalem Gold v římské skladbě

Popis: Kamenná mozaika ze zlatého vápence Jerusalem Gold v římské skladbě prvotřídní kvality. Kamínky jsou připevněny na síťce, což usnadňuje instalaci. Celkové rozměry jsou 30.5x30.5cm, 1m2 = 11ks. 

Použití: Mozaiky v římské skladbě se často používají jako dekorativní stěna do obývacího pokoje, kanceláře či vstupní haly. Mozaiky jsou vhodné jako doplněk obkladu v koupelně, sprchovém koutě, nad kuchyňskou pracovní deskou nebo jako "listela". 

Důležité! Před spárováním je nutné jakékoli kamenné obklady a dlažby dobře umýt, očistit od zbytků lepidla a následně naimpregnovat!!! K důkladnému očištění doporučujeme použít přípravek LTP Grimex, jako konečnou impregnaci doporučujeme Colour Intensifier pro zvýraznění barev nebo Mattstone k dosažení přirozených odstínů.  

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava