KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Jednoduché a účinné čištění venkovní dlažby z přírodního kamene

LTP Grimex čistič přírodního kamene
LTP Grimex čistič přírodního kamene

Čištění venkovní dlažby z přírodního kamene, keramiky nebo zámkové dlažby

Nastalo jaro a k pravidelné práci kolem domu patří kromě obnovy flóry také čištění cestiček, chodníčků, teras, příjezdových cest, terasa a jiných druhů venkovní dlažby. 

Zaměříme-li se tedy na čištění a následnou ochranu jak kamenné dlažby z pískovce, břidlice, křemence nebo mramoru, tak i na čištění zámkové dlažby nebo dlažby z keramiky, máme pro Vás efektivní a rychlé řešení

Anglická společnost LTP, přední výrobce prostředků k čištění a impregnaci přírodního kamene, vyvinula prostředek na kámen LTP Grimex, který slouží k efektivnímu odstranění nečistot, mastnoty, zažrané špíny, tak i starých nánosů impregnací a vosků (přírodní kámen). 

Použití prostředku LTP Grimex je jednoduché a lze provádět ručně i strojně. 

Aplikace:

  1. naředit v poměru 1:3 s vodou a hodně navlhko nanést na čištěnou plochu (nejlépe pomocí mopu)
  2. nechat 15-20 minut působit (nenechat vyschnout)
  3. vydrhnout buď hrubým kartáčem nebo pomocí leštícího stroje - video
  4. splácháchnout z povrchu pomocí tlakové myčky (nemusíte se bát o trávu nebo květiny v okolí, Grimex není na bázy kyseliny a při oplachování tlakovou myčkou dochází k vysokému ředění prostředku, který okolnímu prostředí pak již nijak neublíží)
  5. nechat vyschnout (doporučujeme alespoň 24 hodin před aplikací impregnace)

Pokud jste používali prostředek Grimex k čištění přírodního kamene, nezapomeňte, že je třeba kámen znovu ochránit = impregnovat!!! 

K impregnaci doporučujeme použít buď prostředek LTP Mattstone, který zachová přirozené odstíny kamene nebo prostředek LTP Colour Intensifier - zvýrazňovač barvy, který krásně zvýrazní barvy přírodního kamene. Jedná se o velmi kvalitní impregnace na kámen, které umožňují povrchu dýchat a jsou vhodné k použití jak v exteriéru tak i interiéru. 

Všechny výše zmíněné prostředky můžete pořídit v našem e-shopu

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava