KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Interier Stone je součástí unikátního projektu Living Prague

Mobiliář
Mobiliář

LIVING PRAGUE - INSPIRACE PRO NOVÝ DOMOV

V současné době je u většiny společností nastaven systém, kdy si klient řešící nové bydlení musí skoro vzít dovolenou, aby mohl řešit nabídky různých variant bydlení a najít kvalitní dodavatelské firmy.

Klient by ale chtěl:

  • přijít na jedno místo a tam si vybrat RD, byt nebo pozemek
  • upravit si RD, byt dle svých potřeb a možností v rámci klientských změn
  • podepsat smlouvu, vyřídit si hypotéku a za čas si vyzvednout klíč od nového domova

Navíc chce svůj byt, RD, svůj budoucí domov vidět dopředu, chce se podílet na jeho vytváření, chce si ho utvořit k obrazu svému.

Proto je třeba mu nabídnout něco zajímavého, něco nového a proto přicházíme s konceptem LIVING PRAGUE, což je prezentace nového bydlení a prodej produktů a služeb neporovnatelně efektivnějším než je běžné. Klienti budou vnímat LIVING PRAGUE jako celoroční PREZENTACI bytových příležitostí, firem a služeb spojených s bydlením.

Jedná se o projekt inspirativní prezentace vybraných firem ve formě kompletně zařízených místností / obývací a dětský pokoj, pracovna, ložnice, kuchyně, chodba/ s okny, žaluziemi, dveřmi, podlahami, úpravami stěn, osvětlením, topením, stropy a doplňky, pro náročnou klientelu v design centru SHOPPARK ČESTLICE.

Navíc bude klientům k dispozici tým profesionálních architektů a dalších specialistů.

INTERIER STONE zde prezentuje svůj sortiment obkladů a dlažeb z přírodního kamene v několika místnostech. 

ENERGOCENTRUM - podlaha zde je vydlážděna krásným Walnut Tumbled Travertinem v římské sladbě (opus modular). Abychom zde předvedli všestrannost použití této dlažby z přírodního kamene, rozdělili jsme podlahu na dvě poloviny, kde na jedné polovině byla použita hnědá spárovací hmota a jako povrchovou úpravu jsme zvolili olej na kámen LTP Stone Oil a impregnaci na kámen LTP Ironwax Satin. Druhá polovina je vyspárována šedou spárovací hmotou a jako povrchovou úpravu (impregnaci kamene) jsme zvolili pouze LTP Ironwax Satin. Jako obklad stěn je v Energocentru použit Střední Tumbled Travertin opět v římské sladbě (opus modular), který jsme nespárovali a jako povrchovou úpravu (impregnaci kamene) jsme zvolili LTP Mattstone.

PRACOVNA - zde je k vidění nadčasový přírodní kámen - Stříbrný Mramor. Na podlaze byl použit kartáčovaný Stříbrný Mramor v římské sladbě (opus modular) s povrchovou úpravou LTP Colour Intensifier (zvýrazňovač barvy). Na stěnách je k vidění Stříbrný Mramor 60x40cm leštěný do matného lesku s povrchovou úpravou LTP Mattstone (přirozené odstíny).

CHODBA -  v průchodu mezi místnostma si všiměte překásné Walnut travertin kamenné mozaiky, která je vyspárována šedou, hnědou a krémovou spárovací hmotou a jako povrchovou úpravu (impregnaci kamene) jsme zde použili zvýrazňovač barvy LTP Colour Intensifier.

RECEPCE - recepce je vydlážděna krásnou dlažbou z německého přírodního kamene JURA GOLD v kartáčované a pískované povrchové úpravě. Ke spárování zde byla použita šedá spárovací hmota a LTP Colour Intensifier jako povrchová úprava (impregnace kamene). Pro druhou část recepce jsme vybrali velmi oblíbený vápenec Shellstone, spárovaný krémovou spárovací hmotou a jako povrchovou úpravu jsme zvolili vosk na kámen LTP Ironwax Satin.

Fotogalerie přírodních kamenů, které jsou zde k vidění naleznete zde.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU V OBCHODNÍ ZÓNĚ PRŮHONICE-ČESTLICE PRAHAKatalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava