KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

LTP Waxwash - údržba kamene


Čistící prostředek k běžné údržbě na přírodní kámen, jako je travertin, pískovec, břidlice, mramor, žula, terakota nebo porcelán.


LTP WaxWash - prostředek na běžnou údržbu přírodního kamene - mramor, travertin, vápenec, pískovec

Popis: Jemný čisticí prostředek s obsahem stopového množství lněného oleje připravený zvláště na čištění nejchoulostivějších povrchů bez poškození. LTP WaxWash je ideální pro použití na údržbu kamene - travertinu, vápence, pískovce, břidlice, mramoru, porcelánu, žule, terakotě, dlaždicích z lomového kamene a na kamenných dlaždicích.

Čistící prostředek na přírodní kámen LTP WaxWash má svěží a čistou vůni. Čistící prostředek LTP WaxWash je vhodný pro použití na zatmelených i nezatmelených, leštěných i neleštěných površích.

Čistící prostředek na údržbu přírodního kamene LTP Wax Wash je ideální pro použití na površích, které jsou ošetřeny prostředky k impregnaci kamene - LTP Mattstone, LTP Colour Intensifier, LTP MPG Sealer, LTP Stone Oil.  

Pokrytí: 1 litr prostředku LTP Waxwash by měl stačit na umytí průměrné podlahy 20m2 přibližně 40krát. 

images-2.jpegVideo: Podívejte se na krátké video, které Vám blíže představí LTP Waxwash.

Přehled výrobků společnosti LTP naleznete zde


Dokumenty ke stažení

Vyberte si variantu tohoto produktu

LTP Waxwash 1L - údržba kamene

Čistící prostředek k běžné údržbě na přírodní kámen, jako je travertin, pískovec, břidlice, mramor, žula, terakota nebo porcelán.

392 Kč Detail
Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava